Mbappe nuk largohet vetëm nga Parisi

Në Francë, gjithçka rrotullohet rreth Kylian Mbappe. Vendimi i fundit i Luis Enriques për të lënë në dhomat e zhveshjes kapitenin e përfaqësueses franceze bëri shumë zhurmë, por trajneri i PSG saktësoi se herët apo vonë tifozët duhet të mësohen me këtë fakt, pa Mbappe në skuadër. “Gjeli” më i famshëm do të largohet në fund të këtij sezoni, me destinacion Madridin, por Mbappe nuk do të largohet vetëm.

Sipas Don Balon, nga Parisi do të largohet edhe një ndërmjet Asensio-s dhe Dembele, ndërsa Mbappe kërkon të marrë me vete në Madrid edhe Hakimin.

About Redaksia

Check Also

“Rezultat i madh”, Ancelotti: Sakrifikuam, Guardiola: Nuk kam asnjë peng!

Reali theu një mitin në “Etihat”, ndërsa Ancelotti vendosi një tjetër rekord, kjo është hera …