Problem me bizneset, Noizy-t i hedhin lëndë plasëse në tarracën e restorantit

Ditën e sotme janë hedhur disa kapsolle në tarracën e lokalit në pronësi të reperit Rigels Rajku, i njohur si Noizy.

Policia ka raportuar se dëmet e këtij incidenti janë të pakonsiderueshme, ndërkohë që kjo ngjarje ka shkaktuar alarm si rrjedhojë e historive të shkuara problematike të bizneseve të këngëtarit.

Kujtojmë se më parë dy lokaleve të reperit në Durrës i është vënë flaka. Po ashtu flaka iu vu edhe makinës së mamasë së reperit.

About Redaksia

Check Also

“SIGAL UNIQA”, pjesë e Piramidës së Tiranës/ Ponari: Lokacioni më i ri i inovacionit në sigurime dhe edukimit financiar

“SIGAL UNIQA Group Austria” prej 25 vjetësh tashmë është kryefjala e sigurimeve në Shqipëri dhe …