Nis hetimi i qeverisë për aferën TIMS dhe koncesionet në shëndetësi, emrat e deputetëve

Grupi parlamentar i PD-së ka bërë me dije listën me emrat e deputet♪7ve që do të drejtojnë komisionet hetimore për sistemin TIMS dhe Shëndetësinë

Tims:
Ervin Saljanji – kryetar
Ramadan lika
Lefter Geshtenja
Xhelal Mziu
Elda Hoti
Luan Baci
Asllan Dogjani

Komisioni per Shendetesi:

Albana Vokshi- kryetare
Zheni Gjergji
Ina zhupa
Edmond Spaho
Sajmir Korreshi
Petrit Vasili
Zvevensesues Ilda Dhori/ Emilia Koliqi

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha: Basho-opozitarët janë pengje të shpërfytyruara të vesit, bëjnë avokatinë e vjedhjes së votës nga Edi Rama

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në fjalën e tij në tubimin qytetar ne mbështetje …