Paloka: Kjo është “gara” e vetme mes Ramës dhe Veliajt

Deputeti i PD, Edi Paloka, ka dhënë një koment lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend.

Në një postim në rrjete sociale, Paloka shprehet me ironi se, e vetmja garë mes Ramës dhe Veliajt  është se cili prej tyre është më i urryer.

“Për ata që fantazojnë konflikte mes Ramës dhe Velinës…

E kam thënë gjithmonë që këta janë bashkë dhe të ndërfutur tek njeri-tjetri.

E vetmja “garë” mes tyre është se kush është më i urryer e kush më i neveritshëm…,” shkruan Paloka.

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …