Alizoti: Siç rrëzuam baballarët e këtyre, do rrëzojmë edhe Ramën!

Deputeti Tomor Alizoti gjatë takimit me demokratët në Rrëshen tha se Edi Rama është ndoshta i vetmi kryeministër që udhëton me avion privat, madje udhëton me avion privat kur njerëzit nuk kanë bukë të hanë.

Alizoti tha se kur u rrëzuan baballarët e këtyre që janë sot në pushtet, nuk është e vështirë të rrëzohet edhe ky Kryeministër që është sot.

“Në këmbë të gjithë ti zhdukim këta”, u shpreh Alizoti.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …