Tension përpara bashkisë, protestuesit tentojnë të futen brenda

Tensionohet situata përpara Bashkisë së Tiranës.

Qytetarët kanë hedhur tymuese dhe kanë tentuar të futen brenda.

Ata po tentojnë të heqin kordonin rrethues.

Ndërkohë godina është rrethuar nga forca të shumta të rendit.

About Redaksia

Check Also

BE kërkon paratë e vjedhura nga fondit IPARD, PD thirrje fermerëve të ngrihen dhe të vihen në krah të opozicionit

DEKLARATA E ANETARES SE KRYESISE SE PD, MIMOZA HAJDARMATAJ: 33 milionë euro te vjedhura nga …