Screenshot

Veliaj në gjurmët e Ahmetajt, arratiset në Athinë, nuk paraqitet në SPAK

Erion Veliaj është fotografuar në aeroportin e Athinës. Në kulmin e hetimeve nga SPAK dhe një hap larg burgut, kryebashkiaku duket se po ndjek hapat e Arben Ahmetajt duke i paraprirë drejtësisë.

Ka nuhatur Veliaj fundin e tij që në mënyrë të papritur është larguar nga kreqyteti ndërkohë që shfaqet 24/7 në kronikat e televizioneve propagandistike?!

Pasi të gjithë të besuarit i kanë lënë shëndenë, duket se Veliaj është me “një këmbë në varr”… Në deklaratat e tij të fundit ai ka pranuar se nuk ka më opsione të tjera në fatin që e pret…

About Krye Redaktor

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …