Të premten protestë te Bashkia, Këlliçi: Nuk tërhiqemi pa larguar nga zyra kryehajdutin!

Të premten më 19 prill, ora 11:00 do të zhvillohet protesta e radhë para Bashkisë së Tiranës, kundër Erion Veliajt i kapur në skandalin ‘5D’.

Belind Këlliçi, drejtues politik i PD për Tiranën, shprehet se nuk do të tërhiqemi pa larguar nga zyra kryehajdutin e Tiranës, pronarin faktik të inceneratorit dhe të organizatës 5D, Erion Veliajn.

Postimi nga Belind Këlliçi

Të premte, datë 19 prill, ora 11:00, sërish në protestë

Ne nuk tërhiqemi pa larguar nga zyra kryebashkiakun dhe kryehajdutin e Tiranës, pronarin faktik të inceneratorit dhe të organizatës 5D, Erion Veliajn.

O sot, o kurrë!

About Redaksia

Check Also

Kalaja paralajmëron kallëzim tjetër në SPAK ndaj Erion Veliajt dhe Arli Naskës

Adriana Kalaja në cilësinë e Kryetares së Gjykatës së PD dhe aktivistes së Aleancës për …