Foto-lajm, bregdeti i Durrësit i mbushur me plehra

Kjo është pamja që ka oruar sot bregdeti i Durrësit, i mbushur nga plehrat.

About Krye Redaktor

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …