RAI: Ndërhyrja e Ramës tek ne, e njëjtë me atë të Rusisë

Rama iu përgjigj sërish këtë të enjte drejtorit të programit investigativ “Report” në “Rai 3”, Sigrido Ranuçi, pas krahasimit që ky i fundit bëri mes tij dhe Kremlinit.

Në një reagim për mediat shqiptare, Ranuçi u shpreh se ndërhyrja e Ramës pas investigimit për marrëveshjen me emigrantët, duke telefonuar drejtorin e “Rai 3”, është e njëjtë me atë të Rusisë.

About Krye Redaktor

Check Also

Cilido që krahason Sali Berishën me Edi Ramën, krahason të pakrahasueshmit!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha është ndalur edhe te propaganda që bëjnë analistët e …