Vetëgjyqësia e mafies rilindase merr peng Komisionin Hetimor!

Nga Petrit VASILI

Skandal shumë i rëndë!

Vetëgjyqësia e mafies rilindase merr peng Komisionin Hetimor!

Shihni ne Video si largohen deputetet nga Komisioni Hetimor.

Deputetet e rilindjes u larguan pra dhe bojkotuan hapur e publikisht Komisionin Hetimor te Koncesionit te Sterilizimit dhe Check Up.

Ne përputhje dhe respekt te plote te Rregullores se Kuvendit Kryetarja Albana Vokshi deklaroi te mbyllur mbledhjen.

Deputetet e rilindjes peng te korrupsionit te Rames e kuptuan, qe kishin bere vetëvrasje politike.

Deputetet rilindas pasi brodhën lart e poshtë ju rikthyen vetëgjyqësisë politike duke bere mbledhje me vetveten dhe duke marre vendime si idiote te vërtete.

Lindita Nikolla te lere rolin e shëmtuar te marionetës rilindase ne duart e Rames dhe te rivendose zbatimin e ligjit ne Kuvendin e shndërruar ne një stallë rilindase.

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …