Budina: Kjo është banda e mafiozëve! Koha e fjalëve ka mbaruar, t’i shporrim!

Regjisori Edmond Budina, në fjalën e tij përpara protestuesve në Bashkinë e Tiranës, deklaroi se në bashki dhe në qeveri janë një bandë mafiozësh.

Budina theksoi se koha e fjalëve ka mbaruar dhe se qeveritarët duhet që të largohen nga postet e tyre.

“Këta qeveritarë duhet të shporren. Koha e fjalëve ka mbaruar, duhet të ikin. Kjo është banda e mafiozëve. Duhet që të ikin, ne jemi këtu për fitore. Unë nuk bëj pjesë në asnjë pjesë shoqërie që bën keq. Ne jemi këtu kundër kësaj bande mafioze.

Policia e Shtetit t’i thërrasë mendjen, të jetë me qytetarët. Qytetarët do ta çojnë këtë kauzë përpara. Veliaj atje në burg e ke vendin në burg. Qytetarë të Tiranës, këtu është banda mafioze, e kam vezën e do ua hedh, meritojnë gjithçka”, tha Budina.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …