Zbulohet hoteli superluksoz i Drejtorit të Përgjithshëm të Veliajt në Potam

Eshte zbuluar një tjetër pronë e Ish Drejtorit të Përgjithshëm të Veliajt, Taulant Tusha. Bëhet fjalë për një hotel superluksoz në Potam. Dokumentet tregojnë se si i fshehin pasuritë e fituara me vjedhje në emrat e familjarëve të tyre.

“Hajnat nuk ngopen kurrë! Taulant Tusha me hotel në Potam të Himarës në emër të vëllait! Shikoni foton dhe lexoni dokumentat. Vjedhje të pafundme. Krimet që fsheh Skrapi i partisë”, denoncon Kryetari i PD, Sali Berisha.

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …