Foto/ Shpërthen revolta qytetare!

Tensionohet protesta e qytetarëve para Bashkisë së Tiranës.

Ndërkohë që Belind Këlliçi po fliste duke hedhur akuza ndaj kryetarit të bashkisë, protestuesit kanë hedhur flakadanë dhe shashka në hyrje të bashkisë.

Qytetarët kërkojnë dorëheqjen e Erion Veliajt pas skandaleve të shumta korruptive.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …