Drejtoreshat e Ramës postojnë foto nga takimi i administratës në Athinë

Adriana Kalaja

Përveç se e neveris takimin e sotëm të Edvin Kristaq Ramës me ata që i dëboi nga vendi i tyre;

– Përveç se koha më dha të drejtë lidhur me vendimin kushtetues për votën e diasporës (ndryshe nga sa,e shiste mashtruesi Florjan Haçkaj), se është “qepur” sipas porosisë së banditit Kryeministër;

– Përceç se trishtohem kur shoh gra si deputetja Doda që përdoren nga ai që nuk ka lënë grua pa zgërdhirë në dru;

– Përveç se takimi i sotëm e të tjerë në vijim bëhen me patatë tona o popull i mjerë alvanos, që feston sa më shumë ju shkelin me këmbë;

– Përveç se do bëhet kallëzim penal për këtë abuzim me taksat tona dhe paratë publike;

– Po ju jap disa fakte sesi e gjithë administrata që paguhet nga Buxheti i Shtetit, sot ndodhet në takim me të birin e Kristaqit dhe të vëllain e Olsit:
1. Jolanda Mustafaraj është Drejtoreshë e Strehimit.

2. Eva Ramani është Drejtoresha e Qendrës Sociale Shkozë.

I gjithë administrata e KESH.
I gjithë administrata e Ujësjellit.

Bëni një search dhe do më jepni të drejtë.

Nga gazetarët real jo ata që paguhen nga pushteti, inceneratorët dhe bandat kriminale.

Ja kshu kshu.

Upsssssss se harrova.
Futini një bllok këtij postimi, se efhe ata që meren me këtë punë në bodrumet e Kryeministrisë apo Bashkisë, ne i paguajmë. 😉

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …