Elmar Brok solidarizohet me liderin e opozitës, nga Gjermania në shtëpinë e Berishës

Solidarizim ndërkombëtar me Berishën.  Politikani gjerman Elmar Brok ka udhëtuar nga Gjermania në shtëpinë e liderit të opozitës ku mbahet i burgosur politik. Dhe ky solidaritet dëshmohet në ditën e lindjes së pllitikanit gjerman.

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha: Do shpalos falsitetin e tmerrshëm të magjisë së turizmit! Shqipëria renditet vetëm në vendin e 66-të në botë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, ka folur …