Skandali/Avdylajt, Doçi dhe 4 zyrtarë policie u gjetën në shtëpi dhe u lanë të largoheshin

Kryetari i PD, Sali Berisha denoncon skandalin me ooeracionin e SPAK dhe policisë.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Pershendetje dr keto dite eshte bere zhurme e madhe per ne fakt kallp operacionin me 50 mandate arresti nga prokuroria speciale por qe ne fakt jane arrestuar vetem 5 vete, roje, magazinjer, furnitor etj sepse disa bos ishin njoftuar me kohe kurse bos te tjere si Doçi, Avdyli apo 4 oficeret e policise gjat kontrollit jane gjetur ne shtepi por jane lejua te ja mbathin.

About Krye Redaktor

Check Also

Afera e inceneratorëve/ Gjiknuri “spiunon” Ahmetajn në SPAK për të shpëtuar veten

Nga Boldnews.al Nëse ndokush do të provojë shoqërinë që kanë politikanët me njëri-tjetrin, ka një metodë …