Edi Rama tani po përdor banditët e organizuar pasi keqpërdori bandën e SPAK!

Jamarbër Malltezi, i burgosuri politik i Ramës dhe SPAK, ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit ku u sulmua barbarisht avokati i njohur Sokol Mëngjesi.

Malltezi, i cili së bashku me liderin e opozitës, Sali Berisha e kanë dhe avokat personal Sokol Mëngjesin, është shprehur se Edi Rama tani po përdor banditët e organizuar pasi keqpërdori bandën e SPAK dhe e ktheu në letër higjienike.

Kujtojmë se avokati, Sokol Mëngjesi po linte fëmijën në kopsht kur u rrah barbarisht nga tre persona të paidentifikuar. Sulmi dyshohet se u realizua me mjete të forta, leva e doreza metalike.

Autorët e kanë gjurmuar avokatin kur ka dalë nga banesa e tij në zonën e ish-Bllokut dhe i kanë zënë pritë.

Postimi

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …