Katër atentatorët ndaj avokatit, Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur gjatë ditës së sotme, ku u dhunua avokati Sokol Mëngjezi.

Policia thotë se ka arrestuar katër autorët e dyshuar.

Të arrestuarit janë Romario Tabaku, Elton Kasaj, Drivald Alia dhe Dorian Alia.

About Krye Redaktor

Check Also

Rama ka shpenzuar veç 38 mln euro në rrugë për turizmin, hoqi ligjin që ndihmonte investimet në këto zona

Kryetari i PD, Sali Berisha akuzoi Edi Ramën se ka investuar vetëm 38 milionë euro …