Berisha uron fëmijët: Ëndrrat e tyre të bëhen shtëpia e të ardhmes së kombit

Kryetari i PD, Sali Berisha, ka uruar në rrjetin e tij social Facebook fëmijët, në ditën e tyre, 1 Qershorin.

Postimi

1 Qershori!

Dita e më të mirëve tanë!

Të dashur miq, sot dita e fëmijëve, më të mirëve dhe më të dashurve tanë. Le të urojmë nga zemra që ëndrrat e tyre më të bukura të bëhen shtëpia e të ardhmes së tyre të ndritur dhe e kombit të tyre. Gëzuar!

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …