Mbyllet protesta para Kuvendit, të hënën në orën 11:00 përpara bashkisë!

Përfundon protesta e opozitës përpara Kuvendit të Shqipërisë.

Për orë të tëra, mijëra qytetarë protestuan përpara parlamentit duke kërkuar dorëheqjen e Edi Ramës pas skandaleve të shumta dhe raportimeve të medieve ndërkombëtare se ai ka ngritur një narkoshtet në Shqipëri.

Ndërkohë protesta u mbyll me thirrjen që qytetarët të dalin të hënën e 10 qershorit përpara Bashkisë së Tiranës në orën 11:00.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …