Dhuna policore ndaj protestuesve/ Klevis Balliu dëmtohet rëndë!

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu gjatë protestës së opozitës para Bashkisë Tiranë është dëmtuar nga gazi lotsjellës. Po ashtu edhe disa protestues janë lënduar rëndë nga sulmi i policisë.

Ndërsa qytetarët po protestojnë tek bashkia e Tiranës, policia i ka sulmuar me spraj dhe me shkumën e shuarjes së zjarrit, duke lënë disa të lënduar rëndë.

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …