Berisha thirrje shqiptarëve: Nesër protestë kundër Rama-Vuçiç dhe inceneratorëve

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ftuar shqiptarët të marrin pjesë në protestën kombëtare që do mbahet nesër kundër ardhjes së Vuçiç në Tiranë dhe kundër vjedhjes nëpërmjet inceneratorëve.

Lideri historik i Partisë Demokratike shkruan në një postim në Facebook se, grumbullimi nis në Selinë e PD në orën 16:00, e më pas do të drejtohen për tek Kryeministria.

“Protestë kombëtare kundër mega vjedhjes se inceneratoreve dhe kundër paktit antikombëtar Rama – Vuçiç”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply