Berisha: Protesta deri në çlirimin e Shqipërisë nga narko-shteti

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, postoi një mesazh online, si një thirrje për të gjithë demokratët dhe jo vetëm.

Në mesazh, Berisha shkruan se protestat do të vazhdojnë.

“Do të protestojmë derisa të çlirojmë Shqipërinë nga narko-shteti.

Të rikthejmë shpresën dhe të ardhmen për shqiptarët, kudo që janë,” shkruan Berisha.

Opozita zhvilloi të hënën një protestë kundër nismës së Ballkanit të Hapur dhe skandalit korruptiv të inceneratorëve.

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply