Biznes e paga dhjetramilionëshe, ndërsa demokratët shpërbleheshin me gaz helmus

Janë bërë publike edhe pagat e njerëzve të afërt të drejtuesve në PD. Ajo që bie në sy, janë pagat dhjetramilionëshe ndërsa demokratët shpërbleheshin me gaz helmues, arrestime dhe burgosje.

About Redaksia

Check Also

Lëvizje që nuk e ka parë vendi për përmbysjen e bando-diktaturës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka paralajmëruar sot se lëvizja që do të vijë nga …

Leave a Reply