Berisha uron të rinjtë e Durrësit dhe të gjithë Shqiëprisë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka uruar të rinjtë durrsakë me një foto nga takimi i përvjetorit të 31 të Partisë Demokratike në këtë qytetet.

“Urimet më të përzemërta për të rinjtë e Durrësit dhe mbarë Shqipërisë”!, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kupola e mafies në Shqipëri është qeveria!

Analisti Fatos Lubonja u shpreh kupola e mafies në Shqipëri është qeveria. I ftuar në …

Leave a Reply