Ngjarje historike/ Berisha publikon videon e Vitit

Lideri historik i PD, Sali Berisha ka përzgjedhur sot videon e vitit 2021, atë zhvillim që e ka konsideruar si më domethënësin në 12 muajt e fundit të jetës së kësaj partie.

Video e vitit! sb

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply