Edi Rama, lidhi pension të veçantë edhe babait tënd dhe dajës Spiro Koleka!

Nga Bedri BLLOSHMI

Sot mësova lajmin e publikuar në media se, Edi Rama i paska lidhur pension të veçantë Diana Çulit, e cila bëri Akt-Ekspertizën që çoi në pushkatim poetin Genc Leka.

Nuk më mbetet gjë tjetër veçse t’i them Edi Ramës: Lidhi pension të veçantë edhe babait tënd dhe dajës tënd, Spiro Koleka!

About Redaksia

Check Also

Tre orë në pyetje nga FBI, çfarë fsheh Rama

Kryetari i PD, Sali Berisha ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë për mediat në …

Leave a Reply