Berisha: 2022 do jetë viti i demokratëve, Shqipërisë dhe patriotëve!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka mbështetur demokratët në këtë fillim viti, duke i garantuar se viti 2022 do jetë padyshim viti i tyre dhe të gjithë shiqpëtarëve të cilët e duan Shqipërinë.

Ish-kryeministri ka përshëndetur ndjekësit në postimin e tij në Facebook, duke krijuar numrin 2022 me dy gishtat, simbolin e demokratëve ✌🏻0✌🏻✌🏻.

“2022 do të jetë padyshim viti i demokratëve, Shqipërisë dhe gjithë shqiptarëve që duan dheun e tyre!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply