Floriana Garo: Hera e parë në histori që një kryetar zëvendëson anëtarësinë me hekura e brava

Hera e pare ne historine e demokracise kur dikush kerkon te zevendesoje kuvendin, anetaresine dhe partine me hekura, brava, shula dhe vula!

Deputeti Lulzim Brava eshte sinonim i humbjes seriale dhe pazareve!

Ai eshte shembelltyra e nje opozite te kapur peng.

Kjo do marre fund ne date 8 Janar!

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply