Vrasja në Tiranë, reagon Berisha: Rendi në narkoshtet është në duart e bandave të tij

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në një lokal në Tiranë, ku një person vdiq dhe 4 të tjerë u plagosën me armë zjarri.

Berisha shkruan në një status në Facebook se, ngjarja e këtillë dëshmon se rendi në narkoshtet është në duart e bandave të tij.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Bresheri kallashi, 1 i vdekur dhe 4 te plagosur ne nje lokal ne Tirane.

Rendi ne narkoshtet eshte ne duart e bandave te tij.

Miq, mediat njoftojne se rreth ores 16:00 ne Don Bosko u qellua me bresheri kallashi drejt nje lokali nga te cilat mbeti i vdekur qytetari Erion Çela dhe mbeten te plagosur kater qytetare te tjere!

Vrasesit si zakonisht u larguan ne drejtim te paditur se shpejti narkoplocia do na njoftoj se gjeti diku nje makine te djegur. Kurse kreu i meduzes do mburret se rendi eshte i garantuar dhe se kriminelet po vrasin njeri tjetrin. E verteta eshte se ne narkoshtet ligji dhe rendi jane ekskluzivitet i bandave te lidhura me qeverine! sb

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply