Floriana Garo: Nuk ka asnjë bravë, dryn a blindim që do të ndalë vullnetin e shumicës!

Le te kthehemi te gjithe, paqesisht, ne shtepine tone!! Nuk ka asnje brave, dryn a blindim qe do te ndale vullnetin e shumices!

Te dashur demokrate, te gjithe me ne neser, per rikthimin e nje Opozite te forte e te besueshme qe i sherben Shqiperise!

About Redaksia

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply