Berisha paralajmëron Ramën dhe u bën thirrje demokratëve për përmbajtje

Lideri historik i PD, Sali Berisha dha një deklaratë para pak minutash, ku i bëri thirrje demokratëve për vetëpërmbajtje.

“Ftoj demokratët që sot e shndërrojnë “bunkerin” e Peng Bashës në Shtëpinë e Lirisë, – theksoi Berisha, – që të përmbahen dhe tregohen të vendosur për qëllimet tona”.

“Peng Basha është i shkarkuar. Unë kërkoj vetëpërmbajtje, vetëpërmbajtje, vetëpërmbajtje! Nëse ndërhyn Policia, ndërhyn Edi Rama!, nënvizoi ai në vazhdim dhe njoftoi se rrugën deri tek selia do ta bëjnë më këmbë.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.