Ervin Salianji sulmon me shkop druri demokratët në selinë e PD

Krahas personave të tjerë të maskuar që kanë goditur protestuesit nga brenda selisë së PD dhe iu kanë hedhur gaz lotsjellës, është parë edhe deputeti Ervin Salianji me një shkop druri në dorë. Salianji e ka përdorur shkopin ndaj demokratëve paqësorë

Kjo foto që shihni po bën xhiron e rrjetit. Me ndërhyrjen e policisë me gaz dhe shkopinj gome protestuesit janë larguar nga selia e PD.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.