Si u sulmua nga brenda zyra e Bashës, Berisha publikon foton

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto ku duket qartë se gjurmët e dhunës që quan Basha, janë nga brenda zyrës së tij.

Në dritare duket qartë grila e dëmtuar nga brenda dhe sendet e thyera mbi tryezë janë si të vendosura me dorë.

Pamja nga dritarja është errësirë, ndërkohë që protesta u zhvillua në mesditë.

Ndërsa Basha mashtron sikur dhunimi i zyrës është bërë nga protestuesit, nga jashtë ndërtesës.

“Shikoni çfarë bën peng Basha për të akuzuar demokratët se i kanë dhunuar nga jashtë zyrën. Gjithçka është bërë nga brenda zyrës!! Turp! sb”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.