Baçi publikon videon: Ja si filloi thyerja e xhamave nga brenda selisë së PD

Deputeti Luan Baçi ka publikuar një video kushikohet se si mercenarët e Bashës brenda selisë së PD kanë thyer qëllimisht xhamat e dritareve për të gjakosur demokratët që po protestonin në oborrin e selisë

Postimi i Baçit në Facebook

Ja si filloi thyerja e xhamave nga brenda selise se PD, duke hedhur xhamat mbi kokat e antereve dhe drejtuesve te strukturave te PD!

Çfare prisnit pas kesaj, nga ata qe ju kane votuar tju falenderonin?

Turp per ju, te ngujuar dhe qe fshiheni nga anetaret e PD, nga ata qe kane sakrifikuar çdo gje, ndersa ju benit dhe vazhdoni pazaret me Ramen!

Hiqni dore nga skenaret e dhunes, zbatoni vendimet e kuvendit te 11 Dhjetorit

Ju nuk mund te perjashtoni 4446 delegatet e kuvendit dhe 44000 anetaret qe ratifikuan shkarkimin tuaj!

Jeni bere qesharke!

About Redaksia

Check Also

Foto/ Kryebashkiaku i Librazhdit, jo një por dy makina me targa false

S’ka një, por dy makina me targa false. Kryetari i Bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra qarkullon …

Leave a Reply

Your email address will not be published.