Video/ Paloka i përgjigjet Bashës: Jeni pa dinjitet!

Deputeti demokrat Edi Paloka ju është përgjigjur Bashës dhe mbështetësve të tij, të cilët deklarojnë se në 8 janar janë dhunuar.

Paloka ka postuar videon ku shihen pamjet se si njerëz nga brenda selisë godasin me sende të forta protestuesit, duke ju rrezikuar seriozisht jetën.

Postimi i Palokës

Nderkohe qe Basha ka nxjerre disa qenie pa dinjitet te perserisin turpshem te njejtin tekst se gjoja jeta e tyre brenda selise, paska qene e rrezikuar nga demokratet qe “kerkonin e ulurisnin per gjak”, ja kush ka qene realiteti i 8 janarit. Ai qe e pane dhe degjuan te gjithe.

About Redaksia

Check Also

Revolta të shndërrohet në kryengritje popullore

“RD” Opozita të udhëheqë revoltën që ka bërë bashkë dje të djathtë dhe të majtë. …

Leave a Reply