Lubonja: Edhe qeni im u mërzit duke dëgjuar Alibeajn

Një incident i pazakontë ka ndërprerë debatin mes analistit Fatos Lubonja dhe nënkryetarit të PD-së, Enkelejd Alibeaj gjatë emisionit “Real Story”.

Teksa fliste deputeti demokrat, Lubonja ka kërkuar të marrë fjalën, pasi sipas tij, Alibeaj nuk po e lejonte të flasë.

Në këtë moment, qeni i analistit filloi të hungërijë. Për këtë, Lubonja u shpreh se dhe qeni i tij u mërzit duke dëgjuar Alibejan.

Pjesë nga debati

Lubonja: Qeni im u mërzit duke dëgjuar.

Balla: Të paktën e dimë se nga erdhi zhurma këtë radhë

Lubonja: Më mirë ta bëjmë me humor (qeshin)

Balla: Lubonja duhet të zgjidhësh kontradiktat me qenin. Po ia jap fjalën Skënderit.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.