Foto-lajm: Deputeti i familjes Basha me Ramën në lokal në Vlorë

Deputeti i familjes Basha në Vlorë, Arbi Agalliu është fotografuar duke qëndruar në një lokal në Vlorë me Ramën. Ajo që tashmë nuk mund të mohohet më nga askush është kapja totale e pengut Basha dhe deputetëve të tij nga Rama.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.