90 mijë metra katrorë kulla tek selia e PD, ja pse Rama-Basha dhunuan demokratët

Ne rrjetet sociale është publikur varianti zyrtar per ndërtimin e kullave tek selia e PD. Projekti përfshin edhe godinën ngjitur me PD, ate të ish nderteses te BKT. Fitimi nga ndërtimi i këtyre kullave llogaritet të jetë më i madh se 30 milionë euro. Kjo është rsyej që Rama dhe Basha dhunuan demokratët të shtunën vetëm pse ata kërkonin të hynin në shtëpinë e tyre.

Megjithëse publikimi i këtij skandali ka ndodhur prej orësh, Basha ka heshtur deri tani duke mos e përgënjeshtruar.

About Krye Redaktor

Check Also

Kamioni merr zvarrë qytetarin në mes të Tiranës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë. Raportohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published.