Halim Kosova: Si Basha lejoi tjetërsimin e votave të mia për Kryetar Bashkie

Në dhjetor të vitit 2020, Halim Kosova, ish-kandidat i PD për Bashkinë e Tiranës, ka bërë një skaner të situatës në Partinë Demokratike, në programin televiziv “A show”(SyriTV) të moderatorit të mirënjohur, Adi Krasta.

Asokohe pati një farë skepticizmi për deklaratat e Kosovës duke i quajtur si qejfmbetje pasi ai nuk u kandidua për deputet nga PD.

Por, sot, shumë kohe më pas, deklaratat e Halim Kosovës duken si një profeci për atë ç’ka ishte dhe është Partia Demokratike nën drejtimin e dyshes Basha-Bardhi.

About Redaksia

Check Also

4 vjet propagandë, Shkolla “Eco Campus” ende nuk është në funksion. Mësimi me turne dhe pa kushte

Deklaratë, deputetja e PD Ina Zhupa, nga shkolla “Eco Campus”, në Sarandë Ndodhem në qytetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published.