Berisha denoncon: Katër kulla tek selia e PD, një Basha, një Rama, një Veliaj dhe një…

Ish-Kryeministri Berisha ka zbardhur pazarin me ndërtimin e kullave tek selia e PD. Berisha ka deklaruar se do të ndërtohen 4 kulla, sipas projektit.

“Njëra do të jetë e Bashës, një e Ramës, një e Veliajt dhe një e ndërtuesit Fusha”, tha Berisha. Ai tha se projekti do të nisë aty ku është godina e BKT dhe do të përfundojë në fundin e oborrit të selisë së PD.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply