Ina: Berisha është e shkuara, unë dhe Luli jemi e ardhmja

Deputetja e Bashës, Ina Zhupa ka publikuar një video dhe e akuzon ish-kryeministrin Sali Berisha, sipas saj, ai vazhdon thirrjet për dhunë.

Zhupa thekson se, Berisha është vetëm koka e një pakice të dhunshme.

Postimi i Zhupës

Thirrjet e vazhdueshme të Berishës për dhunë nuk përfaqësojnë demokratët. Shumica dërrmuese e demokratëve refuzoi ftesën e tij për gjakderdhje në 8 janar, duke e braktisur atë në përpjekjen e tij për të shkatërruar Partinë Demokratike për interesa personale.
Për demokratët Berisha është e shkuara, koka e një pakice të dhunshme që nuk ka më vend në Partinë Demokratike!

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply