Noka: Lulzim Brava nuk përfaqëson PD, Komisioni i Rithemelimit gati për përballje në zgjedhje

Deputeti i PD, Flamur Noka, në një deklaratë për mediat, deklaroi se, Partinë Demokratike e përfaqëson vetëm Komisioni i Rithemelimit dhe jo Lulzim Brava.

Noka theksoi se PD ka qenë, është dhe do jetë e gatshme për përballje në zgjedhje.

“PD është e gatshme për çdo përballje elektorale dhe për të fituar ato. PD-në e përfaqëson vetëm Komisioni i Rithemelimit.

Ne flasim për demokraci e nuk flasim për diktaturë. Basha ka marrë vulë me qera. Demokratët nuk njohin pengun, por njohin të zgjedhurit e tyre me votë të lirë dhe demokratike”, deklaroi Noka.

About Redaksia

Check Also

Mijëra të pastrehë nga tërmeti, PD: Durrsakët duhet të presin 2025-ën që qeveria t’i mashtrojë përsëri për të vjedhur zgjedhjet

DEKLARATË PËR MEDIA E ZËDHËNËSES SË ANTI-KORRUPSIONIT NË PD, GENTA VANGJELI Një shifër fantastike prej …

Leave a Reply