Vokshi: LDG në mbështetje të plotë të Sali Berishës!

Albana Vokshi, ka postuar në Facebook dy forografi ku tregohen takimet e ish-kryeministrit Sali Berisha me gratë demokrate dhe atë të Lulzim Bashës me anëtarret e LDG-së.

Sicc shihet edhe në foto në takimin e parë numri i grave demokrate që marrin jesë në takim me ish-kryeministrin Berisha janë të shumta, ndërsa në takimin e Bashës ato mund të numërohen me gishtat e dorës.

Postimi i Vokshit

Pa koment!!

#LDGSh në anën e duhur të historisë!!

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë – Faqja Zyrtare në mbështetje të plotë të Sali Berisha dhe Komisionit për Rithemelimin e PD.

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply