Shembja e banesave, reagon Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar menjëherë pasi policia e Edi Ramës ka rrethuar zonën e “5 Majit” në Tiranë ku fadromat e IKMT po shembin banesat e qytetarëve pa asnjë marrëveshje.

Berisha ka postuar një video dhe një shënim të shkurtër në Facbook.

“Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve që mbrojnë banesat e tyre në Bregun e Lumit!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply