Gjekmaraj: Bashës nuk i dridhet qerpiku

Deputeti Agron Gjekmarkaj shpjegoi sot më Kurbin se pse e pranoi postin e zëvendësit të kreut të demokratëve.

Unë para pak ditësh kam pranuar postin e nënkryetarit, një arsye ishte data 8 janar, ku pashë se Lulzim Basha është një burrë që nuk i dridhet qerpiku dhe është i gatshëm të përballet me Edi Ramën dhe të jetë nesër kryeministër i Shqipërisë. Nuk ka përmbyllje të tranzicionit në Shqipëri nëse nuk bëhemi bashkë për të përjashtuar këto personazhe të tranzicionit”, tha Gjekmarkaj.

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply