Demokratja nga Mirdita: Nder përjetë ty Sali Berisha se çove nga gjumi PD dhe gjithë Shqipërinë

Një demokrate nga Mirdita ka elektrizuar sallën e takimit kur në fund të fjalës së saj në Foltore u shpreh; “Nder përjetë ty Sali Berisha se çove nga gjumi Partinë Demokratike dhe gjithë Shqipërinë”!

About Redaksia

Check Also

Berisha: Ne do fitojmë sepse sot jemi në misionin e shpëtimit të Shqipërisë!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike se, ne do …

Leave a Reply