Demokratët marrin selinë edhe në Kurbin

Demokratët kanë marrë selinë e tyre edhe ne Kurbin. Grupi i rithemelimit të Partisë Demokratike ka marrë sot edhe selinë e demokratëve atë të Kurbinit.

Të pranishëm në këtë takim ishin edhe anëtarët e grupit të Rithemelimit Flamur Noka, Aldo Bumçi si dhe anëtare, kryetarë dhe anëtarë të grupseksioneve në Kurbin.

About Krye Redaktor

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply