Rama porosi eurosocialistëve: Shkoni ndihmoni Bashën! Vëllai i komisionerit të PS drejton takimin e tij

Personi që shihni në foto quhet Marsid Gupi.

Sot ndodhej në rolin e drejtuesit të takimit të deputetit Lulzim Basha me disa studentë të një universiteti privat në Tiranë.

Por kush është Marsid Gupi?

SYRI ka mësuar se vëllai i tij punon te zyra e Kadastrës dhe njihet si militant i PS.

Gjithashtu, vëllai i tij rezulton të ketë qenë edhe komisioner i PS në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Prania dhe moderimi i takimit të Bashës sot tregon se ka qenë me porosi të Rilindjes: Shkoni dhe ndihmoni Bashën…

About Redaksia

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply